Rozvoj týmů

Nebojíme se jít „pod povrch“, proniknout do situace a upozornit na širší souvislosti.

Spiritual leadership

Cítíte, že potřebujete změnu? Vaše firma nefunguje tak, jak byste si přáli? Váš tým není v souladu? Vidíte kolem sebe řadu překážek? Obraťte se na nás. Spiritual leadership začíná u potenciálu, který jen tušíte, ale zatím si ho neumíte dostatečně vysvětlit. Dále vás vede k myšlenkám, jež mohou být poté vysloveny, aby způsobily změnu a nastartovaly akci. Pomáháme odstraňovat  překážky, narovnáváme cesty a necháváme proudit energii tam, kde je potřeba.

Rozvoj na základě prožitku

Ze všeho co v životě zažijeme, se učíme. Prožitky a zkušenosti nás posunují v osobním i profesním životě. I zdánlivě „negativní“ zkušenost má svoji cenu. Může být dokonce poučnější a pro život hodnotnější než zážitek pozitivní. Připravíme pro vás outdoor nebo indoor programy s intenzivním prožitkem.

Týmové outdoorové hry

Používáme hru jako jednu z metodik rozvoje osobností. Týmové zážitky v terénu nastavují zrcadlo jednotlivcům i týmům. Odhalují skrytý potenciál i rizikové chování. Hry nás od mala učí nás spolupráci, posouvají hranice, otevírají cesty ke komunikaci a řešení problémů. Pro firemní rozvojové teambuldingy využíváme hry již postavené, nebo stavíme hry na míru. K učení a pochopení zážitků využíváme post reflexe a zpětné hodnocení účastníků.

Spokojení zákazníci

Kopí osudu

V Anglii se skrývá legendární meč Excalibur, v Čechách bylo kopí osudu. Účastníci se pokusili získat toto kopí osudu, jehož moc je údajně vyjímečná. Mnozí z nich narazili na hranice svých možností a tak kopí osudu získal ten, kdo si ho nejvíc zasloužil.

„Všichni si odnesli poznání, že tým dokáže víc než jeden, ale bez individuálního nasazení to nejde..“
Peter Hora

Semanta

Cestou rosenkruciánů

Co je účel alchymie? Transformace prvků? Základní dílo rosenkruciánů a svobodných zednářů naznačuje, že je to spíše transformace jedince. Účastnici prožili v kouzelné krajině Českého ráje řadu dobrodružství, které jim otevřely oči nad krásami tohoto světa.

„Byla to jedna z těch Akci, na které se věru nezapomíná. Všechny týmy dostaly řádný záhul a absolvovali zkoušku soudržnosti. Bylo to o fyzičce, vytrvalosti, strategii i o analytických,  krypto-analytických a dalších dovednostech:) Doporučuji všem, kdo chtějí zážitek!“
Tomáš Bárta

Reporters

Kontakty

 

Sídlo:  Luční 179, 25163  Všestary

Provozovna: Nad lesním divadlem 1115/53, Praha 4 - Braník

+420 724 148 850

petr.suchy@starforest.cz

Napište nám

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

14 + 11 =