Rozvoj týmů

Nebojíme se jít „pod povrch“, proniknout do situace a upozornit na širší souvislosti.

Spiritual leadership

Cítíte, že potřebujete změnu? Vaše firma nefunguje tak, jak byste si přáli? Váš tým není v souladu? Vidíte kolem sebe řadu překážek? Obraťte se na nás. Spiritual leadership začíná u potenciálu, který jen tušíte, ale zatím si ho neumíte dostatečně vysvětlit. Dále vás vede k myšlenkám, jež mohou být poté vysloveny, aby způsobily změnu a nastartovaly akci. Pomáháme odstraňovat  překážky, narovnáváme cesty a necháváme proudit energii tam, kde je potřeba.

Rozvoj na základě prožitku

Ze všeho co v životě zažijeme, se učíme. Prožitky a zkušenosti nás posunují v osobním i profesním životě. I zdánlivě „negativní“ zkušenost má svoji cenu. Může být dokonce poučnější a pro život hodnotnější než zážitek pozitivní. Připravíme pro vás outdoor nebo indoor programy s intenzivním prožitkem.

Týmové outdoorové hry

 

Používáme hru jako jednu z metodik rozvoje osobností. Týmové zážitky v terénu nastavují zrcadlo jednotlivcům i týmům. Odhalují skrytý potenciál i rizikové chování. Hry nás od mala učí nás spolupráci, posouvají hranice, otevírají cesty ke komunikaci a řešení problémů.

Nabízíme vám možnost teambuildingu na míru – buď využíváme hry již postavené, nebo je sestavíme podle vašich potřeb. K učení a pochopení zážitků využíváme post reflexe a zpětné hodnocení účastníků.

Neváhejte nás kontaktovat a určitě nalezneme řešení, které posune vás a váš tým směrem, který chcete.

Jaké outdoorové hry umíme připravit? 

Štěchovický poklad

Outdoorová hra inspirovaná tajemným Štěchovickým pokladem. Zažijete při ní napětí i dramatické okamžiky. Budete pátrat po zmizelém novináři, hledat poklad a šifrovat tajné správy. Každý člen týmu zde musí mát svoji jedinečnou roli. Navíc máme připraveny různé varianty této hry, takže ji lze přizpůsobit dle potřeb každého týmu. 

Kopí osudu

V Anglii se skrývá legendární meč Excalibur, v Čechách bylo kopí osudu. Účastníci se pokusili získat toto kopí osudu, jehož moc je údajně vyjímečná. Mnozí z nich narazili na hranice svých možností a tak kopí osudu získal ten, kdo si ho nejvíc zasloužil.

Cestou rosenkruciánů

Co je účel alchymie? Transformace prvků? Základní dílo rosenkruciánů a svobodných zednářů naznačuje, že je to spíše transformace jedince. Účastnici prožili v kouzelné krajině Českého ráje řadu dobrodružství, které jim otevřely oči nad krásami tohoto světa.

Po stopách vraha

Historická Praha roku 1830, dobové mapy, indicie a práce s historickými údaji. Je potřeba odhalit vraha a také jeho tajemné skrýše, a to za pomocí zašifrovaných dopisů! Žádná elektronika, musíte se spolehnout jen na svůj bystrý rozum a schopnosti… 

Blaničtí rytíři, ale i řada dalších … 

Jsme si vědomi toho, že každý tým potřebuje něco jiného. Proto pro vás můžeme vytvořt teambuilding na míru – vymyslet příběh, vhodnou lokaci, druh činností a úkolů podle toho, co potřebujete v týmu vylepšit. Neváhejte nám sdělit svoje potřeby, určitě společně přijdeme na to nejlepší řešení! 

Spokojení zákazníci

„Byla to jedna z těch Akcí, na které se věru nezapomíná. Všechny týmy dostaly řádný záhul a absolvovali zkoušku soudržnosti. Bylo to o fyzičce, vytrvalosti, strategii i o analytických,  krypto-analytických a dalších dovednostech:) Doporučuji všem, kdo chtějí zážitek!“
Tomáš Bárta

Reporters

„Všichni si odnesli poznání, že tým dokáže víc než jeden, ale bez individuálního nasazení to nejde..“
Peter Hora

Semanta

Kontakty

 

Sídlo:  Luční 179, 25163  Všestary

Provozovna: Nad lesním divadlem 1115/53, Praha 4 - Braník

+420 724 148 850

petr.suchy@starforest.cz

Napište nám

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

5 + 13 =