Informační technologie

Nasloucháme vám – Komunikujeme – Pomáháme řešit

Jsme experti na komunikaci mezi business a IT prostředím

Dokážeme sladit požadavky a potřeby klientů v rámci týmů a nasměrovat jejich snažení ke společnému cíli.

Výběr informačního systému

Potřebujete vybrat nový IT systém a nevíte co s daty v tom starém? Dokážeme Vám pomoci vidět realisticky stávající situaci a následně se rozhodnout co vlastně sami chcete a kam směřujete. Kde se vidíte v horizontu 3-5 let. Jak dalece chcete rozvíjet svůj business a jaká budoucí očekávání vlastně máte. S přihlédnutím k výše uvedenému Vám dokážeme navrhnout optimální řešení.

Implementace informačního systému

Dokážeme připravit ve spolupráci s Vámi projekt implementace informačního systému včetně jeho realizace. Implementace nového systému je vždy náročná záležitost, které dle našich zkušeností otevře i řadu dalších otazníků, které souvisí s fungováním Vašeho podnikání jako celku. Spíše než jako ohraničenou implementaci informačního systému vnímáme celý proces implementace jako Proces Managementu Změny, která prochází celým businessem. Jsme schopni Vám navrhnout optimální řešení s ohledem na budoucí rozvoj Vašeho podnikání.

Webové stránky & Online marketing

Potřebujete nové webové stránky, eshop nebo jinou webovou aplikaci? Stáli jsem u zrodu dvou webových obchodních platforem pro finanční trhy a řady drobných webových stránek pro nejrůznější organizace.

Reference

ANIZ

Zadání a cíle optimalizace byly jasně dány a beze zbytku dodrženy. Obsah našich stránek byl logicky upraven a „učesán“. Spolupráce se Starforestem byla maximálně profesionální. Na naše dotazy odpovídali obratem a ve formě, které jsem rozuměl i já 🙂 Pomohli nám správně nastavit naše PPC kampaně a kampaně na Facebook.

PV Zlepšovatelé

Vybíral jsem z několika internetových agentur a Starforest mě zaujal svým nasazením a přístupem. Starforest nám dodal služby SEO optimalizace, nastavení a správu PPC kampaní a realizovali pro nás kampaně v RTB prostředí. Všechno mi dává smysl a věřím, že se postupnými a systematickými kroky dostaneme dále a náš internetový marketing bude lepší.

Lepší zítřky

Online marketingové služby společnosti Starforest nám pomohly rozvinout potenciál naší prezentace v online prostředí. Velice jsme ocenili jejich komplexní pohled na fungování online komunikace a praktické rady na řešení problému které jsme nedokázali sami vyřešit. Kromě PPC kampaní nám také pomohli s nastavením strategie komunikace naší společnosti na sociálních sítích.

Matka podnikatelka

Společnost Straforest je příkladem toho, jak se má dle mého názoru přistupovat ke klientům. Seriózně, ale s lidským přístupem a maximální snahou o kvalitu výsledku. Někdy možná volí nekonvenční cesty, což ale svědčí o jejich kreativitě.

S jejich prací jsem byla spokojena. Prokázali své odborné znalosti v celé šíři dodaných služeb – SEO optimalizace, nastavení a správu PPC kampaní.

Asociace firem s proklientským přístupem

Služeb společnosti Starforest jsme využili pro vytvoření nové webové prezentace a nastavení online komunikace, pro rozšíření naší členské základny. Velice jsme ocenili jejich zkušenosti a vhled do problematiky komunikace na internetu. Starforestem nastavené PPC a Facebook kampaně byly maximálně efektivní. Můžeme doporučit všem firmám, které potřebují nový web a hledají skutečně proklientský přístup.

Kontakty

 

Sídlo:  Luční 179, 25163  Všestary

Provozovna: Nad lesním divadlem 1115/53, Praha 4 - Braník

+420 724 148 850

petr.suchy@starforest.cz

Napište nám

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

1 + 2 =