Informační technologie

Nasloucháme vám – Komunikujeme – Pomáháme řešit

Jsme experti na komunikaci mezi business a IT prostředím

Dokážeme sladit požadavky a potřeby klientů v rámci týmů a nasměrovat jejich snažení ke společnému cíli.

Výběr informačního systému

Potřebujete vybrat nový IT systém a nevíte co s daty v tom starém? Dokážeme Vám pomoci vidět realisticky stávající situaci a následně se rozhodnout co vlastně sami chcete a kam směřujete. Kde se vidíte v horizontu 3-5 let. Jak dalece chcete rozvíjet svůj business a jaká budoucí očekávání vlastně máte. S přihlédnutím k výše uvedenému Vám dokážeme navrhnout optimální řešení.

Implementace informačního systému

Dokážeme připravit ve spolupráci s Vámi projekt implementace informačního systému včetně jeho realizace. Implementace nového systému je vždy náročná záležitost, které dle našich zkušeností otevře i řadu dalších otazníků, které souvisí s fungováním Vašeho podnikání jako celku. Spíše než jako ohraničenou implementaci informačního systému vnímáme celý proces implementace jako Proces Managementu Změny, která prochází celým businessem. Jsme schopni Vám navrhnout optimální řešení s ohledem na budoucí rozvoj Vašeho podnikání.

Webové stránky & Online marketing

Potřebujete nové webové stránky, eshop nebo jinou webovou aplikaci? Stáli jsem u zrodu dvou webových obchodních platforem pro finanční trhy a řady drobných webových stránek pro nejrůznější organizace.

Reference

 

ANIZ

Zadání a cíle optimalizace byly jasně dány a beze zbytku dodrženy. Obsah našich stránek byl logicky upraven a „učesán“. Spolupráce se Starforestem byla maximálně profesionální. Na naše dotazy odpovídali obratem a ve formě, které jsem rozuměl i já 🙂 Pomohli nám správně nastavit naše PPC kampaně a kampaně na Facebook.

PV Zlepšovatelé

Vybíral jsem z několika internetových agentur a Starforest mě zaujal svým nasazením a přístupem. Starforest nám dodal služby SEO optimalizace, nastavení a správu PPC kampaní a realizovali pro nás kampaně v RTB prostředí. Všechno mi dává smysl a věřím, že se postupnými a systematickými kroky dostaneme dále a náš internetový marketing bude lepší.

Lepší zítřky

Online marketingové služby společnosti Starforest nám pomohly rozvinout potenciál naší prezentace v online prostředí. Velice jsme ocenili jejich komplexní pohled na fungování online komunikace a praktické rady na řešení problému které jsme nedokázali sami vyřešit. Kromě PPC kampaní nám také pomohli s nastavením strategie komunikace naší společnosti na sociálních sítích.

Matka podnikatelka

Společnost Straforest je příkladem toho, jak se má dle mého názoru přistupovat ke klientům. Seriózně, ale s lidským přístupem a maximální snahou o kvalitu výsledku. Někdy možná volí nekonvenční cesty, což ale svědčí o jejich kreativitě.

S jejich prací jsem byla spokojena. Prokázali své odborné znalosti v celé šíři dodaných služeb – SEO optimalizace, nastavení a správu PPC kampaní.

Asociace firem s proklientským přístupem

Služeb společnosti Starforest jsme využili pro vytvoření nové webové prezentace a nastavení online komunikace, pro rozšíření naší členské základny. Velice jsme ocenili jejich zkušenosti a vhled do problematiky komunikace na internetu. Starforestem nastavené PPC a Facebook kampaně byly maximálně efektivní. Můžeme doporučit všem firmám, které potřebují nový web a hledají skutečně proklientský přístup.

Moje prádýlko

Jednostránkový mini web

Jednostránkový informační miniweb pro prodejnu v Uherském Hradišti, spuštěn v červnu 2018.

Instalatér Jirásek

Jednostránkový mini web

Jednostránkový miniweb na doméně www.instalater-jirasek.cz s informacemi o službách a kontaktním formulářem byl spuštěn v roce 2017.

ZPD Poltár

Webové stránky

Pro prodejně orientované webové stránky není nutné mít e-shop. Viditelné CTA prvky (výzvy k akci) směrují návštěvníky k nákupu přes telefon. Díky optimalizaci se nám povedlo po zadání vybraných klíčových slov zobrazit stránky na předních místech ve vyhledávačích. Kompletní web byl spuštěn v roce 2016 a je k vidění na zpdpoltar.sk.

Točnica

Obecní webové stránky

Pro obecní webové stránky jsme vybrali strukturu hlavní stránky inspirovanou blogem. Aktuální informace se zde řadí chronologicky, nicméně odkazy na ty nejdůležitější dokumenty lze najít i z menu. Součástí tvorby webu je i fotodokumentace a textace k zajímavostem obce. Web byl spuštěn v roce 2016 a je k vidění na www.tocnica.sk.

BraExpert

Webové stránky a e-shop

Webové stránky a e-shop pro společnost BraExpert byl spuštěn v roce 2015.

Kontakty

 

Sídlo:  Luční 179, 25163  Všestary

Provozovna: Nad lesním divadlem 1115/53, Praha 4 - Braník

+420 724 148 850

petr.suchy@starforest.cz

Napište nám

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

4 + 13 =