Konzultace

Poradenství pro malé firmy. Podíváme se spolu reálně na současnou situaci a najdeme optimální řešení.

Od analýzy k řešení

Analýza stávající situace

Nacházíte se ve firmě v obtížné situaci a nevíte si rady? Naše síla je v komunikaci a vnímání firmy jako celku, včetně jeho vnějšího okolí a lidí v něm. Ukážeme vám slabé stránky, které si možná neuvědomujete, i silné stránky, které v tuto chvíli nevyužíváte. Každou problematickou situaci ve firmě obecně vnímáme jako potenciál k růstu. Máme zkušenosti, sílu a motivaci hledat společná řešení.

Návrh řešení

Nezaujaté oči externisty pomáhají. Potřebujete navrhnout řešení nečekaně náročné situace? Nejdůležitějším začátkem je akceptace stávající situace bez výčitek a zbytečných emocí.  Vytvoříme tím pevné základy, na kterých začínáme stavět nové a stabilní řešení, optimální pro vaše podnikání. Společně najdeme nevyužité možnosti i skrytý potenciál vašich zaměstnanců.

Krok vpřed

Pomůžeme vám návrh řešení zavést ve firmě. Lidé se často podvědomě bojí změny, protože změna vyžaduje energii nutnou k adaptaci. Daří se nám vložit do začátku změny tu správnou energii, aby se lidí mohli se změnou smířit, přijmout ji za svou a dokonce v ní pokračovat sami bez nás.

Vzhůru ke hvězdám

Po vyřešení stávající situace neusínejte na vavřínech. Pomůžeme vám nastartovat proces drobných pozitivních změn, které vaší firmě pomohou projít turbulencemi budoucího vývoje co nejlépe a pomohou vám směřovat firmu k naplnění vaší vize.

Využijte náš pohled zvenčí

Nabízíme konzultace od A po Z. Neváhejte a napište nám.

Od analýzy k řešení

Reference

Majitel nás oslovil s prosbou o nezávislý pohled na chod firmy. Diskusí jsme podnítili řadu nápadů, jiné naopak zavrhli a přispěli tak k lepšímu chodu firmy. Podíleli jsme se na návrhu nových soutěžních prvků.

Provedli jsme revizi návrhu systému pro obchodování na finančních trzích.

Na zakázku jsme dodali slovník do korporátní wikipedie pro finanční trhy.

 

Kontakty

 

Sídlo:  Luční 179, 25163  Všestary

Provozovna: Nad lesním divadlem 1115/53, Praha 4 - Braník

+420 724 148 850

petr.suchy@starforest.cz

Napište nám

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

14 + 10 =